Uniek winkelpand met een VVO van 183m² en etalages aan de Kapellestraat, Beestenmarkt en Oude Kerkstraat in het bruisende centrum van Sluis. Een werkelijk uitstekende plek voor een winkel, tijdens alle seizoenen van het jaar loopt hier de winkelende passant.
Sluis ligt als winkelstad(je) voor de regio en achterland van Vlaanderen centraal op de grens op ca. 10 minuten van Knokke en ca. 5 kilometer van zee. Sluis trekt op jaarbasis een vier miljoen bezoekers waarbij ze niet onder moet doen voor het bezoekersaantal van bijvoorbeeld de “Efteling”.
De middenstand verenging waarbij ca. 95% van de ondernemers zijn aangesloten investeert jaarlijks ca. € 150.000 aan communicatie en promotie om de winkelstad Sluis op de kaart te zetten. In de laatste jaren werden vele bedrijven vernieuwd en overgenomen door de nieuwe generatie. Dit zorgt voor een verjonging van uitnodigende winkelconcepten.
De winkel heeft een breed front aan de Kapellestraat van +/- 6 meter met grote raampartijen aan de voorzijde en kant van de Beestenmarkt. Ook aan de Oude Kerkstraat heeft het een front van +/- 7 meter. Dit maakt de winkel zo uniek omdat het aan twee zijden is gelegen in de winkelrouting van het winkelstadje Sluis. Aan de zijde van de Kapellestraat is er een boven appartement gesitueerd.