• Winkel
  • Koop
  • 187 m² vanaf 6m²
  • Koopprijs € 425.000

Projectomschrijving

Voor dit object is helaas nog geen omschrijving beschikbaar.

Bent u de eigenaar van dit object en wilt u een volledige omschrijving, neem dan contact op met uw vastgoedadviseur: Vastgoed Totaal

IN DE BUURT

Kaart aanvullen met regionale informative, selecteer Toon of Verberg naar wens.

Ventu station
Ventu winkel
Ventu parkeren
Ventu horeca

LEGENDA

Ventu primary markerOmmelseweg 17a, Asten
Ventu kantoorKantoor
Ventu werkplekWerkplek
Ventu bedrijfBedrijfsruimte
Ventu distributieDistributie
Ventu winkelWinkel
Ventu horecaHoreca
Ventu grondGrond
Ventu overigOverig

Vastgoedmix

Toont de verdeling tussen woningen, winkels en kantoren en andere segmenten in postcodegebied 5721 en geeft een indruk van het woon en/of werkgebied.

GEDETAILLEERDE GEBOUWOMGEVING

Overige gebouwen in de directe nabijheid op basis van de Basisadministratie Adressen en Gebouwen

LEGENDA

Markt in beeld

Alle winkel objecten in een straal van 5 km van Ommelseweg 17a, Asten.

Ventu transactie

0

Transacties afgelopen kalender jaar
Ventu huur

0

Te Koop
Ventu metrage

0

Winkel m2 in de buurt beschikbaar
Ventu prijs

Koopprijs

Stuur info@vastgoed-totaal.nl van Vastgoed Totaal een bericht

Kenmerken
  1. Adres: Ommelseweg 17a

  2. Postcode 5721 WT
  3. Plaats: Asten
  4. Gepubliceerd op: 22-01-2025
  5. Gebouw: Winkel
  6. Huurbaar vanaf: 6 m²
  7. Winkel: 187 m²
  8. Status: Gereed
  9. Bouwjaar: 1970
  10. Bereikbaarheid index:
    33
  11. Beschikbaarheid: Beschikbaar per direct
  12. Aantal keren bezocht: Minder dan 1000

Bereikbaarheidsscan
Van alle objecten op Ventu is een Bereikbaarheidsscan te bestellen, een rapport dat een gedetailleerd en gekwantificeerd beeld geeft van de objectieve bereikbaarheid van een locatie. Het geeft informatie over de bereikbaarheid en aanreistijden per OV, auto en fiets en hoe deze zich tot elkaar verhouden.

Bestel rapport Bekijk een voorbeeld

Verhuisimpact
Voor alle objecten op Ventu is het mogelijk de Verhuisimpact van een mogelijke bedrijfsverplaatsing te bestellen. Dit rapport geeft een gedetailleerd en gekwalificeerd beeld van de verschillen in bereikbaarheid tussen je oude en nieuwe locatie, met informatie over de bereikbaarheid en aanreistijden per OV, auto en fiets.

Bestel rapport Bekijk een voorbeeld

Ventu Monitor
Van alle objecten op Ventu is een Ventu Monitor beschikbaar, een rapport dat dieper inzicht geeft in hoeverre het gebouw aansluit bij de zoekvraag en nadere informatie geeft hoe het gebouw bekend staat in de markt. Vraag de Ventu Monitor op bij uw vastgoedadviseur.

Bekijk een voorbeeld

Contact
Ventu profiel
Aanbieder

Vastgoed Totaal

Ventu contactpersoon
Contactpersoon

info@vastgoed-totaal.nl

Ventu e-mailadres
E-mailadres
Ventu website
Website

De slimste manier om uw nieuwe kantoor, bedrijfsruimte of winkel te vinden

Ventu netwerk

Het allergrootste aanbod

Ventu.nl presenteert ruim circa 40.000 gebouwen van ruim 2.000 bedrijfsmakelaars. Het grootste aanbod, omdat u alleen het beste gebouw wilt
Ventu vinden

Ventu vindt het voor u

Alle aanbod kantoor- winkel-, horeca- en bedrijfsruimte. Huur en koop. Waaronder uw nieuwe gebouw
Ventu informatie

De objectieve data

Ventu heeft de meest relevante data van elk gebouw dat u zoekt – van prijzen tot locatiefactoren. U wilt alles weten over uw gebouw.

Laatste nieuws in de buurt

Meubella huurt logistiek complex in Helmond

Meubella uit Middelbeers heeft het logistieke complex van 5400 m² aan Haverdijk 13 in Helmond gehuurd.

Het logistieke centrum bestaande uit 5200 m² warehouse en 200 m² kantoor/kantine op een perceel van 10.000 m² staat op bedrijventerrein Zuidoost Brabant (BZOB).

Meubella gaat hier per 1 januari 2019 zijn opslagactiviteiten en logistieke handelingen concentreren.

Het warehouse bestaat uit twee compartimenten van 2754 en 2448 m². Er is tevens een expeditiegedeelte met meerdere loadingdocks en voorgelegen laad- en loskuil. De vrije hoogte is 9,50 meter.

Er is veel vraag vanuit de markt naar logistieke objecten in het segment 2500–5000 m² voorzien van loadingdocks in de Eindhovense regio. In het aanbod is hierin schaarste ontstaan, waardoor er veel belangstelling is vanuit de markt.

Verschuuren & Schreppers Bedrijfsmakelaars, partner in Dynamis Logistiek, bracht de verhuurtransactie tot stand namens een particuliere regionale vastgoedbelegger.