Voor dit object is helaas nog geen omschrijving beschikbaar.
Bent u de eigenaar van dit object en wilt u een volledige omschrijving, neem dan contact op met uw vastgoedadviseur: Swart Bedrijfshuisvesting
Kaart aanvullen met regionale informative, selecteer Toon of Verberg naar wens.
Toont de verdeling tussen woningen, winkels en kantoren en andere segmenten in postcodegebied 3029 en geeft een indruk van het woon en/of werkgebied.
Overige gebouwen in de directe nabijheid op basis van de Basisadministratie Adressen en Gebouwen
Alle kantoor objecten in een straal van 5 km van Kantoorgebouw “Europoint V”, Marconistraat 1-11, Rotterdam.
Swart Bedrijfshuisvesting
Ed Swart
010-4181577
swart@swartbhv.nl
Vergelijkbaar aanbod in de omgeving, door op de presentatie te klikken, bekijk je de details.
PingProperties heeft wederom een nieuwe huurovereenkomst gesloten voor haar kantoorgebouw S-Dock in Schiedam: KH Engineering en Smart Asset Integrity Solutions, beide onderdeel van de KH Group, hebben een meerjarige huurovereenkomst getekend.
De huurovereenkomst omvat 2.289 m² kantoorruimte en 46 parkeerplaatsen. Naast de gehele renovatie en verduurzaming van het gebouw, wordt de kantoorruimte gewhite-boxed opgeleverd inclusief ledverlichting. Verwachting is dat de KH Group eind 2026 haar deuren opent in het gebouw.
Kantoorgebouw S-Dock is gelegen aan de Karel Doormanweg 66 in Schiedam direct langs de snelweg A4. Het gebouw bestaat uit 12 verdiepingen met een verhuurbare vloeroppervlakte van 8.830 m2 en een inpandige parkeergarage voor 182 auto’s.
Het kantoorgebouw wordt getransformeerd naar een duurzaam gebouw dat zowel via openbaar vervoer als auto zeer goed te bereiken is. S-Dock zal na oplevering voldoen aan de hoogste duurzaamheidsnormen: Energielabel A++ en Breeam In-use Very Good. Het kantoorgebouw krijgt een receptie, koffiebar, restaurant en formele en informele vergaderruimtes op de gemeenschappelijke begane grond.
Bij deze verhuur van S-Dock is PingProperties geadviseerd door CBRE in collegiale samenwerking met Made Real Estate en De Mik Real Estate Partners en juridisch door Law & Pepper.