Voor dit object is helaas nog geen omschrijving beschikbaar.
Bent u de eigenaar van dit object en wilt u een volledige omschrijving, neem dan contact op met uw vastgoedadviseur: Asset Plus B.V.
Kaart aanvullen met regionale informative, selecteer Toon of Verberg naar wens.
Toont de verdeling tussen woningen, winkels en kantoren en andere segmenten in postcodegebied 2033 en geeft een indruk van het woon en/of werkgebied.
Overige gebouwen in de directe nabijheid op basis van de Basisadministratie Adressen en Gebouwen
Alle kantoor objecten in een straal van 5 km van Diakenhuisweg 39, Haarlem.
Asset Plus B.V.
info@assetplus.nl
Vergelijkbaar aanbod in de omgeving, door op de presentatie te klikken, bekijk je de details.
Office Hotel, aanbieder van flexibele kantooroplossingen, breidt uit naar Amsterdam en Halfweg. De locaties OverAmstel en SugarCity zijn daarmee de eerste buiten Haarlem en brengen het totaal aantal vestigingen op vier.
Office Hotel is onderdeel van de Cobraspen Groep, een vastgoedinvesteerder en gebiedsontwikkelaar die actief is in Amsterdam, Amstelveen, Haarlem en omgeving. De nieuwste stationslocatie van Office Hotel is gevestigd in het Poortgebouw van SugarCity in Halfweg, het kantoren- en evenemententerrein halverwege Amsterdam en Haarlem. Het Office Hotel op het industriële erfgoed van de voormalige CSM-Suikerfabriek opende deze week zijn deuren. Deze locatie telt in totaal 13 kantoorunits, variërend in grootte van 30 m² tot ruim 100 m².
De locatie OverAmstel, gelegen nabij de gelijknamige Amsterdamse metrohalte, is gevestigd in gebouw Ankestyn. Dit karakteristiek gele kantoorgebouw is gerenoveerd en verduurzaamd. Dankzij diverse energiebesparende maatregelen is het energielabel opgewaardeerd van C naar A++. De eerste huurders hebben inmiddels hun intrek genomen in de gemoderniseerde units.
Office Hotel voldoet aan de groeiende behoefte aan flexibele, instapklare en compacte kantoorruimte, stelt Zino Prins van Cobraspen Groep. “Het concept richt zich op ondernemers die snel en zonder rompslomp een professionele werkplek nodig hebben. Daarbij ligt de kracht van Office Hotel in de combinatie van snelheid, gemak en karaktervolle panden op strategische locaties. SugarCity ligt naast een treinstation halverwege Amsterdam en Haarlem en ook OverAmstel is uitstekend bereikbaar via metro, trein en snelweg.”