• Kantoor
  • Koop
  • 2.600 m²
  • Prijs: N.O.T.K

Projectomschrijving

Voor dit object is helaas nog geen omschrijving beschikbaar.

Bent u de eigenaar van dit object en wilt u een volledige omschrijving, neem dan contact op met uw vastgoedadviseur: Rabo Onroerend Goed Nederland

IN DE BUURT

Kaart aanvullen met regionale informative, selecteer Toon of Verberg naar wens.

Ventu station
Ventu winkel
Ventu parkeren
Ventu horeca

LEGENDA

Ventu primary markerWilhelminastraat 35, Didam
Ventu kantoorKantoor
Ventu werkplekWerkplek
Ventu bedrijfBedrijfsruimte
Ventu distributieDistributie
Ventu winkelWinkel
Ventu horecaHoreca
Ventu grondGrond
Ventu overigOverig

Vastgoedmix

Toont de verdeling tussen woningen, winkels en kantoren en andere segmenten in postcodegebied 6942 en geeft een indruk van het woon en/of werkgebied.

GEDETAILLEERDE GEBOUWOMGEVING

Overige gebouwen in de directe nabijheid op basis van de Basisadministratie Adressen en Gebouwen

LEGENDA

Markt in beeld

Alle kantoor objecten in een straal van 5 km van Wilhelminastraat 35, Didam.

Ventu transactie

0

Transacties afgelopen kalender jaar
Ventu huur

1

Te Koop
Ventu metrage

1180

Kantoor m2 in de buurt beschikbaar
Ventu prijs

585000

Koopprijs

Stuur I. Koreman van Rabo Onroerend Goed Nederland een bericht

Kenmerken
  1. Adres: Wilhelminastraat 35

  2. Postcode 6942 BJ
  3. Plaats: Didam
  4. Gepubliceerd op: 03-05-2016
  5. Gebouw: Kantoor
  6. Kantoor: 2600 m²
  7. Status: Gereed
  8. Bouwjaar: 2004
  9. Energie label:
  10. Energie prestatie: 0.81
  11. Registratie datum energie label: 25-03-2014
  12. Bereikbaarheid index:
    38
  13. Beschikbaarheid: Beschikbaar per direct
  14. Treinstation: Didam
  15. Afstand treinstation: 386 meter
  16. Snelweg: A18 - Afrit 1
  17. Afstand snelweg: 2138 meter
  18. Aantal keren bezocht: Minder dan 1000

Bereikbaarheidsscan
Van alle objecten op Ventu is een Bereikbaarheidsscan te bestellen, een rapport dat een gedetailleerd en gekwantificeerd beeld geeft van de objectieve bereikbaarheid van een locatie. Het geeft informatie over de bereikbaarheid en aanreistijden per OV, auto en fiets en hoe deze zich tot elkaar verhouden.

Bestel rapport Bekijk een voorbeeld

Verhuisimpact
Voor alle objecten op Ventu is het mogelijk de Verhuisimpact van een mogelijke bedrijfsverplaatsing te bestellen. Dit rapport geeft een gedetailleerd en gekwalificeerd beeld van de verschillen in bereikbaarheid tussen je oude en nieuwe locatie, met informatie over de bereikbaarheid en aanreistijden per OV, auto en fiets.

Bestel rapport Bekijk een voorbeeld

Ventu Monitor
Van alle objecten op Ventu is een Ventu Monitor beschikbaar, een rapport dat dieper inzicht geeft in hoeverre het gebouw aansluit bij de zoekvraag en nadere informatie geeft hoe het gebouw bekend staat in de markt. Vraag de Ventu Monitor op bij uw vastgoedadviseur.

Bekijk een voorbeeld

Contact
Ventu profiel
Aanbieder

Rabo Onroerend Goed Nederland

Ventu contactpersoon
Contactpersoon

I. Koreman

Ventu telefoonnummer
Telefoon

Toon telefoonnummer

Ventu e-mailadres
E-mailadres

Toon e-mailadres

Ventu website
Website

Aanbod in de omgeving

Vergelijkbaar aanbod in de omgeving, door op de presentatie te klikken, bekijk je de details.

34

Edisonstraat 68a, 6902 PK, Zevenaar

  • Kantoor
  • Koop
  • 1.180 m²
  • Koopprijs € 585.000
  • 34/100

De slimste manier om uw nieuwe kantoor, bedrijfsruimte of winkel te vinden

Ventu netwerk

Het allergrootste aanbod

Ventu.nl presenteert ruim circa 40.000 gebouwen van ruim 2.000 bedrijfsmakelaars. Het grootste aanbod, omdat u alleen het beste gebouw wilt
Ventu vinden

Ventu vindt het voor u

Alle aanbod kantoor- winkel-, horeca- en bedrijfsruimte. Huur en koop. Waaronder uw nieuwe gebouw
Ventu informatie

De objectieve data

Ventu heeft de meest relevante data van elk gebouw dat u zoekt – van prijzen tot locatiefactoren. U wilt alles weten over uw gebouw.

Laatste nieuws in de buurt

Alle panden Constar in Zevenaar verkocht

Met de verkoop van de laatste bedrijfshal (‘Hal 6’) is ook fysiek een einde gekomen aan de aanwezigheid van Constar in Zevenaar. 

De zes panden van in totaal 17.000 m² zijn gekocht door een eigenaar/gebruiker en door een particuliere belegger.

Constar begon ooit onder de naam Desmacon in Didam en was producent van onder meer PET-flessen. Het bedrijf sloot medio 2015 definitief haar deuren, na een doorstart na faillissement in 2014.

Bij de start van het bedrijf was de PET-fles even revolutionair als omstreden. In 1984 opende staatssecretaris Piet van Zijl de nieuwe fabriek, terwijl Milieudefensie actie voerde tegen de 'eenmalige verpakking' als vervanging van de glazen fles. Recycling was toen nog in ontwikkeling.

De 6 gebouwen van Constar, gelegen aan Hengelder en Einsteinstraat in Zevenaar en met een totaal vloeroppervlak van zo'n 17.000 m², zijn nu met de verkoop van de bijna 11 meter hoge voormalige spuitgiethal allemaal verkocht.

In november 2015 en mei 2016 kocht de Isolatieshop drie gebouwen aan de Hengelder 40-42 van in totaal 7300 m². Het bedrijf heeft de gebouwen in eigen gebruik. 

Een lokale particuliere belegger met industriële achtergrond heeft de overige drie gebouwen aan de Einsteinstraat 23-25-27 van in totaal 9600 m² gekocht. Dat gebeurde in twee tranches in november 2015 en vorige week.

Van deze drie gebouwen is Einsteinstraat 23 van 2160 m² weer net vrij voor de verhuur en is Einsteinstraat 25 van 2900 m² verhuurd aan X-cel International, een producent en leverancier van fotolijsten in kunststof en aluminium. Einsteinstraat 27 van circa 3000 m² en 1500 m² entresol wordt door de koper geschikt gemaakt voor verhuur.

Heilbron Mulders Quint makelaardij uit Zevenaar trad op namens de eigenaar-verkoper UTB Group uit Waalwijk.