• Kantoor
  • Huur
  • 400 m²
  • Huurprijs per jaar: n.o.t.k.

Projectomschrijving

Voor dit object is helaas nog geen omschrijving beschikbaar.

Bent u de eigenaar van dit object en wilt u een volledige omschrijving, neem dan contact op met uw vastgoedadviseur: RSP Makelaars

IN DE BUURT

Kaart aanvullen met regionale informative, selecteer Toon of Verberg naar wens.

Ventu station
Ventu winkel
Ventu parkeren
Ventu horeca

LEGENDA

Ventu primary markerEindhovenseweg 28-a, Best
Ventu kantoorKantoor
Ventu werkplekWerkplek
Ventu bedrijfBedrijfsruimte
Ventu distributieDistributie
Ventu winkelWinkel
Ventu horecaHoreca
Ventu grondGrond
Ventu overigOverig

Vastgoedmix

Toont de verdeling tussen woningen, winkels en kantoren en andere segmenten in postcodegebied 5683 en geeft een indruk van het woon en/of werkgebied.

GEDETAILLEERDE GEBOUWOMGEVING

Overige gebouwen in de directe nabijheid op basis van de Basisadministratie Adressen en Gebouwen

LEGENDA

Markt in beeld

Alle kantoor objecten in een straal van 5 km van Eindhovenseweg 28-a, Best.

Ventu transactie

2

Transacties afgelopen kalender jaar
Ventu huur

4

Te Huur
Ventu metrage

1590

Kantoor m2 in de buurt beschikbaar
Ventu prijs

89

Gemiddelde huurprijs in de buurt

Stuur Mark van Zwam van RSP Makelaars een bericht

Kenmerken
  1. Adres: Eindhovenseweg 28-a

  2. Postcode 5683 KH
  3. Plaats: Best
  4. Gepubliceerd op: 22-04-2020
  5. Gebouw: Kantoor
  6. Totale oppervlakte: 400 m²
  7. Huurbaar vanaf: 0 m²
  8. Kantoor: 400 m², € 0 per maand
  9. Status: Gereed
  10. Bouwjaar: 1991
  11. Bereikbaarheid index:
    47
  12. Aantal parkeerplaatsen: 3
  13. Kosten parkeerplaatsen: € 0
  14. Beschikbaarheid: Beschikbaar in overleg
  15. Aantal keren bezocht: Minder dan 1000

Bereikbaarheidsscan
Van alle objecten op Ventu is een Bereikbaarheidsscan te bestellen, een rapport dat een gedetailleerd en gekwantificeerd beeld geeft van de objectieve bereikbaarheid van een locatie. Het geeft informatie over de bereikbaarheid en aanreistijden per OV, auto en fiets en hoe deze zich tot elkaar verhouden.

Bestel rapport Bekijk een voorbeeld

Verhuisimpact
Voor alle objecten op Ventu is het mogelijk de Verhuisimpact van een mogelijke bedrijfsverplaatsing te bestellen. Dit rapport geeft een gedetailleerd en gekwalificeerd beeld van de verschillen in bereikbaarheid tussen je oude en nieuwe locatie, met informatie over de bereikbaarheid en aanreistijden per OV, auto en fiets.

Bestel rapport Bekijk een voorbeeld

Ventu Monitor
Van alle objecten op Ventu is een Ventu Monitor beschikbaar, een rapport dat dieper inzicht geeft in hoeverre het gebouw aansluit bij de zoekvraag en nadere informatie geeft hoe het gebouw bekend staat in de markt. Vraag de Ventu Monitor op bij uw vastgoedadviseur.

Bekijk een voorbeeld

Contact
Ventu profiel
Aanbieder

RSP Makelaars

Ventu contactpersoon
Contactpersoon

Mark van Zwam

Ventu telefoonnummer
Telefoon

Toon telefoonnummer

Ventu e-mailadres
E-mailadres

Toon e-mailadres

Ventu website
Website

Aanbod in de omgeving

Vergelijkbaar aanbod in de omgeving, door op de presentatie te klikken, bekijk je de details.

49

Kerkstraat 22, 5682 AA, Best

  • Kantoor
  • Huur
  • 300 m²
  • Huurprijs per jaar € 30.000, Huurprijs per maand € 2.500
  • 49/100
47

Bedrijvenweg 1, 5627 BW, Eindhoven

  • Kantoor
  • Huur
  • 110 m²
  • Huurprijs per jaar € 16.500, Huurprijs per maand € 1.375
  • 47/100
46

Zandweg 3, 5683 CK, Best

  • Kantoor
  • Huur
  • 1.080 m²
  • Huurprijs per jaar € 80.000, Huurprijs per maand € 6.666
  • 46/100
42

Steenoven 28, 5626 DK, Eindhoven

  • Kantoor
  • Huur
  • 100 m² vanaf 25m²
  • Huurprijs per jaar € 3.300, Huurprijs per maand € 275
  • 42/100

De slimste manier om uw nieuwe kantoor, bedrijfsruimte of winkel te vinden

Ventu netwerk

Het allergrootste aanbod

Ventu.nl presenteert ruim circa 40.000 gebouwen van ruim 2.000 bedrijfsmakelaars. Het grootste aanbod, omdat u alleen het beste gebouw wilt
Ventu vinden

Ventu vindt het voor u

Alle aanbod kantoor- winkel-, horeca- en bedrijfsruimte. Huur en koop. Waaronder uw nieuwe gebouw
Ventu informatie

De objectieve data

Ventu heeft de meest relevante data van elk gebouw dat u zoekt – van prijzen tot locatiefactoren. U wilt alles weten over uw gebouw.

Laatste nieuws in de buurt

Altera verhuurt 4900 m² in Meubelplein Ekkersrijt

Altera Vastgoed heeft met retailers Overstock en Bouman Potter huurovereenkomsten gesloten voor respectievelijk 1803 m² en 3059 m² aan winkelruimte in haar woonboulevard Meubelplein Ekkersrijt te Son en Breugel.

Door de overeenkomsten wordt niet alleen het winkelaanbod uitgebreid, ook stijgt hiermee de bezettingsgraad naar 97%.
De van oorsprong Belgische formule Overstock is sinds 2004 uitgegroeid tot een volwaardig winkelconcept met ruim 30 winkels van Overstock Garden en Overstock Home in België. Het concept behoort tot de Belgische firma Legio International waar ook de badkamer specialist X2O deel van uit maakt. Deze laatste vestigde zich reeds in 2015 op het Meubelplein.

Al vanaf 1919 is het familiebedrijf Woonboulevard Poortvliet gevestigd in Poortvliet, Zeeland. Begonnen onder de naam Bouman-Potter, steeds groter gegroeid, en in 1994 is gekozen voor een nieuwe naam: Woonboulevard Poortvliet XXL. Woonboulevard Poortvliet XXL bestaat vandaag de dag uit 50.000 m² winkeloppervlakte op één locatie, met 31 concept-stores onder één dak. Met de uitbreiding naar Meubelplein Ekkersrijt zet Bouman Potter haar groei verder voort.

Het Meubelplein Ekkersrijt ligt ten noorden van Eindhoven en telt een totale oppervlakte van circa 45.000 m² aan winkelruimte. In 2013 werd het Meubelplein grootschalig gerenoveerd. Met de verhuur van bovenstaande units is er nog slechts 1 unit van circa 1500 m² voor verhuur beschikbaar.

Huurder Bouman Potter werd in deze transactie geadviseerd door Synchro Bedrijfshuisvesting en Overstock door Stef Proost Immobiliën. JLLheeft in dat kader Altera geadviseerd bij de verhuur aan Overstock en Bouman Potter.