Voor dit object is helaas nog geen omschrijving beschikbaar.
Bent u de eigenaar van dit object en wilt u een volledige omschrijving, neem dan contact op met uw vastgoedadviseur: De VIERWINDEN Makelaardij
Kaart aanvullen met regionale informative, selecteer Toon of Verberg naar wens.
Toont de verdeling tussen woningen, winkels en kantoren en andere segmenten in postcodegebied 4613 en geeft een indruk van het woon en/of werkgebied.
Overige gebouwen in de directe nabijheid op basis van de Basisadministratie Adressen en Gebouwen
Alle bedrijfsruimte objecten in een straal van 5 km van Kruisakkers 40-42, Bergen op Zoom.
De VIERWINDEN Makelaardij
C. Franken
0164-217000
info@vanopstalgrosfeld.nl
Rubicon Investments BV
Vergelijkbaar aanbod in de omgeving, door op de presentatie te klikken, bekijk je de details.
Het Amerikaanse bedrijf FineLine Technologies vestigt zich in Bergen op Zoom. Het bedrijf huurt het voormalige pand van Paper Art aan de Canadaweg 11. Het omvat 1053 m² opslag-/productieruimte, 473 m² kantoorruimte en een kantine.
De directie van het Amerikaanse bedrijf Fineline Technologies heeft onlangs besloten om zich te gaan vestigen in de gemeente Bergen op Zoom. Dat gebeurt in het bestaande pand op bedrijventerrein Oude Molen in Halsteren. Het bedrijf heeft al vestigingen in Amerika, Canada, China en Hong Kong en wil nu ook de Europese markt gaan veroveren. FineLine ontwerpt en produceert tickets, labels, tags en bedrukte verpakkingen in allerlei vormen, kleuren, maten en gewichten. De bedoeling is dat het bedrijf in het derde kwartaal van dit jaar operationeel is in Bergen op Zoom.
De ligging tussen de wereldhavens Antwerpen en Rotterdam en rechtstreeks aangesloten op de A4 maakt het voor FineLine Technologies mogelijk om vanuit Bergen op Zoom binnen 24 uur de Europese en Noord-Afrikaanse markt te bedienen. Het bedrijf betrekt het voormalige pand van Paper Art aan de Canadaweg. Dat bedrijf verhuist namelijk naar een ander pand aan De Vang (ook op Oude Molen).
De vestiging in Bergen op Zoom krijgt de opdracht om eerst voor Europa en later voor Noord-Afrika te gaan produceren en vervolgens ook de logistiek in te vullen.
NFIA, BOM, REWIN West-Brabant en de gemeente Bergen op Zoom hebben bijgedragen aan de komst van Fineline Technologies.