Voor dit object is helaas nog geen omschrijving beschikbaar.
Bent u de eigenaar van dit object en wilt u een volledige omschrijving, neem dan contact op met uw vastgoedadviseur: Makelaarscentrum (Zoetermeer)
Kaart aanvullen met regionale informative, selecteer Toon of Verberg naar wens.
Toont de verdeling tussen woningen, winkels en kantoren en andere segmenten in postcodegebied 5991 en geeft een indruk van het woon en/of werkgebied.
Overige gebouwen in de directe nabijheid op basis van de Basisadministratie Adressen en Gebouwen
Alle bedrijfsruimte objecten in een straal van 5 km van Bongardweide 2, Baarlo.
Makelaarscentrum (Zoetermeer)
info@makelaarscentrum.nl
Vergelijkbaar aanbod in de omgeving, door op de presentatie te klikken, bekijk je de details.
Holland Immo Group heeft het pand aan de Kerkstraat 41/Beijtelstraat 1a in Tegelen verkocht aan een particuliere belegger.
Het pand aan de Kerkstraat 41/Beijtelstraat 1a staat de hoofdwinkelstraat van Tegelen. De winkel van 91 m² vvo op de begane grond wordt gehuurd door Carriéra Damesmode. Op de bovengelegen verdieping is een verhuurde woning van 85 m² vvo.
Het naastgelegen pand aan de Kerkstraat 39, dat wordt gehuurd door Kruidvat, is nog beschikbaar voor verkoop.
Boek & Offermans Makelaars, partner in Dynamis, trad bij deze transactie op namens verkoper Holland Immo Group.